Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corp iluminat multiled 30W

Număr anunț
DA22593888
Autoritate contractantă
COMUNA RECEA (CUI 3627757)
Furnizor / câștigător
MITALIS QUALITY TEAM SRL (CUI RO36707364)
Cod CPV
34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
13.03.2019 12:22
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.