Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REMEDIERE LA ECHIPAMENT CARDMAIL 3000
- Număr anunț
- DA22593878
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
- Cod CPV
- 71340000-3 · Servicii integrate de inginerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.786,33 RON
- Valoare atribuită
- 2.786,33 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 12:22
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.786,33 RON
din 2.786,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro