Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA PVC +COT PVC

Număr anunț
DA22593124
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
INTERTRANSCOM IMPEX SRL (CUI RO5169494)
Cod CPV
44134000-8 · Coturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,18 RON
Valoare atribuită
33,18 RON
Data publicării
13.03.2019 11:49
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,18 RON

din 33,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.