Ofertă refuzată Cumpărare directă

Referat nr.MBR_DSI 6206/06.03.2018 AS3FP -Servicii de mica publicitate ALECU ANTON ADRIAN

Număr anunț
DA22591160
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI RO38547529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196 RON
Valoare finală
215,60 RON
Data publicării
13.03.2019 10:24
Data finalizării
13.03.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.