Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA22587289
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”ION MUCELEANU” FANTANA MARE (CUI 16061136)
Furnizor / câștigător
GROUP OIL SRL (CUI RO23652607)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,28 RON
Valoare atribuită
337,28 RON
Data publicării
12.03.2019 15:27
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 16:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,28 RON

din 337,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.