Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUTII TERMOIZOLANTE CATERING CUTIE TERMICA / TERMOIZOLANTA PENTRU CATERING / TRANSPORT 60X40X27,3 CM
- Număr anunț
- DA22595501
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
- Cod CPV
- 39221150-3 · Recipiente izoterme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705 RON
- Valoare atribuită
- 705 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 13:38
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
705 RON
din 705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro