Ofertă acceptată Cumpărare directă

AFIS 100/70 POLICROMIE HARTIE WHITE BACK 200GR

Număr anunț
DA22594825
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatic I.D. Sirbu (CUI 2664650)
Furnizor / câștigător
QUICK PRINT SRL (CUI RO37625076)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
13.03.2019 13:06
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.