Ofertă acceptată Cumpărare directă

INDICATORI BIOLOGICI (FIOLE INDICATOR BIOLOGIC ABUR B Stearothermophilus 10 x6 )

Număr anunț
DA22587787
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,50 RON
Valoare atribuită
117,50 RON
Data publicării
12.03.2019 16:07
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,50 RON

din 117,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.