Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incidin Pro 6l

Număr anunț
DA22586192
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.446 RON
Valoare atribuită
13.446 RON
Data publicării
12.03.2019 14:26
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.446 RON

din 13.446 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.