Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap cu aerisire
- Număr anunț
- DA22586019
- Autoritate contractantă
- Cresa pentru Educatie Timpurie (CUI 19343123)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI RO16109994)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.407,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.407,80 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 14:17
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.407,80 RON
din 3.407,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro