Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INDICATORI BIOLOGICI (FIOLE INDICATOR BIOLOGIC ABUR- B Stearothermophilus 10 x6 )
- Număr anunț
- DA22585913
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122,50 RON
- Valoare finală
- 122,50 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 14:12
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.