Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul postal de distribuire corespondenta neprioritara interna cu “confirmare de primire”.

Număr anunț
DA22588651
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,40 RON
Valoare atribuită
228,40 RON
Data publicării
13.03.2019 08:20
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,40 RON

din 228,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.