- Număr anunț
- DA22576981
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
- Furnizor / câștigător
- DALIMATI SRL (CUI RO15549938)
- Cod CPV
- 44111200-3 · Ciment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,35 RON
- Valoare finală
- 588,35 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 15:47
- Data finalizării
- 13.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.