Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monodisc Sprintus EEM 13 R

Număr anunț
DA22589123
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
Furnizor / câștigător
SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
Cod CPV
42999200-7 · Dispozitive de lustruit podele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.866,50 RON
Valoare atribuită
1.866,50 RON
Data publicării
13.03.2019 08:53
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.866,50 RON

din 1.866,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.