Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hota centrala inox

Număr anunț
DA22582851
Autoritate contractantă
COMUNA LISA (CUI 4443434)
Furnizor / câștigător
SELIN MOGA EDIL SRL (CUI 35462347)
Cod CPV
42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.850 RON
Valoare atribuită
9.850 RON
Data publicării
12.03.2019 11:58
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.850 RON

din 9.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.