Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 33,3% sub estimat

ELECTR SUPERTITFIN 1,6X250

Număr anunț
DA22588439
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI RO1568611)
Cod CPV
44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,69 RON
Valoare atribuită
19,79 RON 33,3% sub estimat
Data publicării
13.03.2019 07:50
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,79 RON

din 29,69 RON estimat 33,3%

Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 9,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.