Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAMIFICATIE HTEA 50X87 PP SC

Număr anunț
DA22592982
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU (CUI 3126519)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,91 RON
Valoare atribuită
1,91 RON
Data publicării
13.03.2019 11:44
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,91 RON

din 1,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.