Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELECTROZI SUDURĂ
- Număr anunț
- DA22589137
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- PROFILO-METAL PRODCOM SRL (CUI RO11487999)
- Cod CPV
- 44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.718,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.718,80 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 08:53
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.718,80 RON
din 1.718,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro