Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reabilitare,reparatii, inclusiv rampa persoane nevoi speciale

Număr anunț
DA22590812
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAT RADENI (CUI 28538353)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTORUL TRANSPROSPER S.R.L. (CUI RO39337690)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.966,51 RON
Valoare atribuită
34.966,51 RON
Data publicării
13.03.2019 10:08
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.966,51 RON

din 34.966,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.