Ofertă acceptată Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE CAPRI si MONTAJ GALERIE PENTRU PERDELE, DRAPERII

Număr anunț
DA22584153
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
Furnizor / câștigător
SEDAC DESIGN SRL (CUI 29382014)
Cod CPV
45255400-3 · Lucrari de montaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,40 RON
Valoare atribuită
839,40 RON
Data publicării
12.03.2019 12:54
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,40 RON

din 839,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.