Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie conform deviz 25-DE-00553

Număr anunț
DA22594747
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.227 RON
Valoare atribuită
2.227 RON
Data publicării
13.03.2019 13:01
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.227 RON

din 2.227 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.