Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informatice

Număr anunț
DA22589131
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII "Jósika Miklós" Atid (CUI 4246076)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
13.03.2019 08:53
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.