Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat foto digital ultrazoom Sony DSC-H300, 20.1 MP, Card 8GB, Incarcator, Negru
- Număr anunț
- DA22589089
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697,47 RON
- Valoare atribuită
- 697,47 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 08:51
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
697,47 RON
din 697,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro