Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare evenimente - Bursa locurilor de munca 2 evenimente_POCU/140/4/2/115048

Număr anunț
DA22568690
Autoritate contractantă
ASOCIAȚIA CENTRUL DIECEZAN CARITAS IASI (CUI 4488681)
Furnizor / câștigător
EVENT ARCHITECTS AGENCY SRL (CUI RO36481053)
Cod CPV
79951000-5 · Servicii de organizare de seminarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.980 RON
Valoare atribuită
59.980 RON
Data publicării
11.03.2019 10:05
Termen limită
16.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.980 RON

din 59.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.