Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Proiectarea si execuția lucrărilor de modernizare, renovare camin cultural în sat Dolhestii Mari, comuna Dolhesti, judetul Suceava în cadrul proiectului „Modernizare, renovare si dotare camin cultural sat Dolhestii Mari, comuna Dolhesti, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1042188
- Autoritate contractantă
- Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
- Furnizor / câștigător
- EURAS SRL (CUI 6661206)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.817.923,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.785.090 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2019 17:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1019301
- Termen limită
- 14.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046154
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare.pdf.p7s
- 3. Formularul de contract.pdf.p7s
- 4. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CLARIFICARI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046154.pdf
- SF part II.pdf.p7s
- SF part I.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Asociați 1
ARTDOM CONCEPT S.R.L. CUI 31292789
Valoare atribuită
1.785.090 RON
din 1.817.923,73 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 32.833,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.