Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii catering pranz si mic dejun
- Număr anunț
- DA22588056
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- TRADING M2B SRL (CUI RO5589501)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.595,52 RON
- Valoare atribuită
- 7.595,52 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 16:42
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.03.2019 16:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.595,52 RON
din 7.595,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro