Ofertă acceptată Cumpărare directă

Meniu gradinita

Număr anunț
DA22576218
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
BUZILĂ-GRIGORAȘ ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31299000)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.592 RON
Valoare atribuită
2.592 RON
Data publicării
11.03.2019 14:59
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.592 RON

din 2.592 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.