Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii privind SSM şi Servicii in domeniul Apărării împ. Incendiilor şi Protecţiei civile
- Număr anunț
- DA22591067
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- WORK & CLEAN CONSULTING SRL (CUI 34249570)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.405 RON
- Valoare atribuită
- 9.405 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 10:19
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.405 RON
din 9.405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro