Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,1% sub estimat
FURNIZARE PRODUSE PENTRU PARCUL PANTELIMON
- Număr anunț
- SCN1042174
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- ETI TORO CONSULTUS SRL (CUI 32962321)
- Cod CPV
- 39113400-1 · Sezlonguri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 926.849 RON
- Valoare atribuită
- 684.905 RON 26,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2019 16:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1019822
- Termen limită
- 10.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046650
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA FORMULAR OFERTA-semnat.pdf.p7s
- Caiet Sarcini + Anexa-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046650.pdf
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- ModelContract_DF1046650.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETI TORO CONSULTUS SRL CUI 32962321
Valoare atribuită
684.905 RON
din 926.849 RON estimat
26,1%
Adjudecat la 73,9% din estimat · economie 241.944 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.