Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrarilor

Număr anunț
DA22585770
Autoritate contractantă
COMUNA SARICHIOI (CUI 4508614)
Furnizor / câștigător
MORUZI CATALIN P.F. (CUI 20777657)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.500 RON
Data publicării
12.03.2019 14:06
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.500 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.