Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Actualizare programe informatice legislative Indaco Lege5 Desktop PREMIUM
- Număr anunț
- DA22582401
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.346,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.346,30 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 11:42
- Termen limită
- 17.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 07:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.346,30 RON
din 2.346,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro