Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta si consiliere in vederea conformarii cu standardele SCIM conf. OSGG 600/2018

Număr anunț
DA22591674
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GOSTAVATU (CUI 25594634)
Furnizor / câștigător
SMART CASUAL SRL (CUI RO26585600)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
13.03.2019 10:46
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.