Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse veterinare

Număr anunț
DA22579636
Autoritate contractantă
Primaria orasului Copsa Mica (CUI 4406207)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065 RON
Valoare atribuită
1.065 RON
Data publicării
12.03.2019 09:49
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
12.03.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065 RON

din 1.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.