Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microsoft Office Home and Business 2016, Romana, pentru Windows PC, Medialess [T5D-02814]

Număr anunț
DA22591630
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859 RON
Valoare atribuită
859 RON
Data publicării
13.03.2019 10:44
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859 RON

din 859 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.