Ofertă acceptată
Cumpărare directă
coperti condice A3
- Număr anunț
- DA22594622
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "MIHAI VITEAZU (CUI 4375275)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
- Cod CPV
- 22992000-0 · Hartie sau carton prelucrate manual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 12:54
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro