Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE AUTOTURISM ADAPTAT PENTRU TRANSPORT PERSOANE IN FOTOLIU RULANT – CPV 34114300-2 – 4 bucati.
- Număr anunț
- SCN1042159
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 34114300-2 · Vehicule pentru serviciile de asistenta sociala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.000 RON
- Valoare atribuită
- 360.000 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 15:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1017092
- Termen limită
- 08.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046639
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046639.pdf
- FORMULARE -semnat.docx.p7s
- MODEL CONTRACT SECTORIAL-semnat.docx.p7s
- Secțiunea II-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
360.000 RON
din 360.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro