Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie apă minerală necarbogazoasă 0,5 L

Număr anunț
DA22590735
Autoritate contractantă
Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135 RON
Valoare atribuită
135 RON
Data publicării
13.03.2019 10:04
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135 RON

din 135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.