Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica pentru obiectivul de investitie ''Infiintare Centru de ZI pentru persoane varstnice in orasul Darmanesti, Judetul Bacau"
- Număr anunț
- SCN1042137
- Autoritate contractantă
- ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
- Furnizor / câștigător
- DCI CONSPROIECT S.R.L. (CUI 38781545)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.145,50 RON
- Valoare atribuită
- 44.960 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2019 14:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1018081
- Termen limită
- 13.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046385
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_centru de zi.pdf.p7s
- Declaratie Functii de decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046385.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model de contract.docx.p7s
- Planuri.pdf.p7s
- STUDIU DE FEZABILITATE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DCI CONSPROIECT S.R.L. CUI 38781545
Valoare atribuită
44.960 RON
din 53.145,50 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 8.185,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.