Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa perfuzie, Truse perfuzie, Perfuzor, Perfuzoare ac plastic Germanmed, cu luer-lock Certif CE
- Număr anunț
- DA22601234
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.978 RON
- Valoare atribuită
- 1.978 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 11:50
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.978 RON
din 1.978 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro