Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere retea calculatoare

Număr anunț
DA22600578
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic "Simion Mehedinti" Focsani (CUI 4350572)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,12 RON
Valoare atribuită
294,12 RON
Data publicării
14.03.2019 11:08
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,12 RON

din 294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.