Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziţie diferite marci de beton- pentru reparatiile ce se vor efectua cu Atelierul strazi
- Număr anunț
- DA22599507
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- RANCAB TERMO SRL (CUI RO30586875)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.960 RON
- Valoare atribuită
- 59.960 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 09:59
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59.960 RON
din 59.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro