Ofertă refuzată Cumpărare directă

Otel beton OB37 16

Număr anunț
DA22598763
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
Cod CPV
14711000-8 · Fier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,20 RON
Valoare finală
151,20 RON
Data publicării
14.03.2019 08:41
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.