Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare tahograf analog
- Număr anunț
- DA22595608
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Conservare si Promovare a Culturii Traditionale Teleorman (CUI 15120404)
- Furnizor / câștigător
- VALADY SERVICE SRL (CUI RO26575088)
- Cod CPV
- 50411400-3 · Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,07 RON
- Valoare atribuită
- 168,07 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 13:43
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,07 RON
din 168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro