Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AC PENTRU PUNCTIE MEDULARA TIP EM 14/58 (ACE ISAN), 14G, 2.1MM, 58MM
- Număr anunț
- DA22589613
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.711 RON
- Valoare atribuită
- 1.711 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 09:17
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.711 RON
din 1.711 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro