Ofertă refuzată Cumpărare directă

NECESAR MEDICAMENTE SCOALA SFANTA MARIA

Număr anunț
DA22579175
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Sf Maria (CUI 4426760)
Furnizor / câștigător
FARMACIA FARMILLA SRL (CUI RO16753021)
Cod CPV
85149000-5 · Servicii farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,13 RON
Valoare finală
175,13 RON
Data publicării
12.03.2019 09:27
Data finalizării
14.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.