Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE PATISERIE FURSECURI / SARATELE DUO

Număr anunț
DA22600188
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,06 RON
Valoare atribuită
77,06 RON
Data publicării
14.03.2019 10:45
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,06 RON

din 77,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.