Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic, asistenta tehnica din partea proiectantului si execuţie lucrari pentru proiectul de investitii „Reabilitare, modernizare si dotare gradinita Piticot A, Oras Târgu Ocna, Judetul Bacau”, finantat prin PNDL.

Număr anunț
SCN1042125
Autoritate contractantă
Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
Furnizor / câștigător
ALCONEP SRL (CUI 3590810)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.244.263 RON
Valoare atribuită
2.243.959 RON
Data publicării
22.04.2019 10:21
Anunț de atribuire
SCNA1027538
Termen limită
23.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046386

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ALCONEP SRL CUI 3590810
Asociați 2
PROEDIL SRL CUI 11806885
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Subcontractanți 3
AIR-PROJECTS SRL CUI RO 32603328
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
RCS ELECTRO SRL CUI 22852879

Valoare atribuită

2.243.959 RON

din 2.244.263 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.