Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare şi asistenţa tehnică din partea proiectantului la obiectivul de investiții „Creșterea eficienței energetice și utilizarea energiei din surse regenerabile pentru Spitalul Județean de Urgență Reșița, Județul Caraș-Severin – Staționar 1”, cod SMIS 118161.
- Număr anunț
- CN1011686
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264.500 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 08:52
- Termen limită
- 08.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048899
Documente
Documentația de atribuire
- Clarificare nr 10-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 1 - part 1-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 1 - part 2-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 1 - part 3-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 1 - Planse S1-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 2-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 3-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 4 - Planse - partea 1-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 4 - Planse - partea 2-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 4 - Planse - partea 3-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 4 - Planse - partea 4-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 4-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 5-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 6-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 7-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 8-semnat.7z.p7s
- Clarificare nr 9-semnat.7z.p7s
- FisaDate_DF1048899.pdf
- S1 - Caiet sarcini 16.05.2019 - final-semnat.pdf.p7s
- S1 - Formulare-semnat.pdf.p7s
- S1 - Liste de cantitati-semnat.pdf.p7s
- S1 - Model de contract 16.05.2019-semnat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SPIRI COM SRL CUI RO 2632267
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.