Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet plicuri

Număr anunț
DA22603389
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Eremia Grigorescu" al judetului Galati (CUI 3655870)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,68 RON
Valoare atribuită
62,68 RON
Data publicării
14.03.2019 13:55
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,68 RON

din 62,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.