Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA22594112
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Bistrita-Nasaud (CUI 9835862)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.252 RON
Valoare finală
3.252 RON
Data publicării
13.03.2019 12:31
Data finalizării
14.03.2019 16:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.